اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبر
امروز دوشنبه یک بهمن ماه 1397 / ساعت 08:13:25
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبرجانشین فرمانده انتظامی گلستان خبر داد:

دستگیری سارقی با ۲۳ فقره سرقت منزل در گلستان
جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان از دستگیری سارق سابقه دار و اعتراف وی به ۲۳ فقره سرقت منزل در علی آبادکتول خبر داد.

 جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان  از دستگیری  سارق  سابقه دار و اعتراف وی به ۲۳ فقره  سرقت  منزل در علی آبادکتول خبر داد.

 

به گزارش کاسپین خبر،  سرهنگ مسعود فروزان  اظهار کرد:در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در علی آباد کتول و با توجه به حساسیت موضوع، دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

 

وی ادامه داد:در این راستا پس از بررسی شیوه و شگرد سرقت ها مشخص شد، همه سرقت ها توسط یک نفر صورت گرفته است که با انجام یکسری اقدامات فنی و تخصصی مأموران به سرنخ هایی از سارق پی بردند.

 

این مقام انتظامی گلستان تصریح کرد:سرانجام با اشراف اطلاعاتی ماموران، سارق سابقه دار که ساکن شهرستان آزادشهر بود شناسایی و پس از اخذ نیابت قضائی، در عملیاتی ضربتی دستگیر شد.

 

فروزان افزود:متهم که دارای اعتیاد شدید به موادمخدر است، در تحقیقات اولیه و پس از مواجهه با اسناد و مدارک پلیس، به ۲۳ فقره سرقت منزل در علی آبادکتول اعتراف کرد.

 

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان با اشاره به معرفی سارق به مراجع قضائی، گفت:عدم استفاده از تجهیزات ایمنی و بازدارنده عامل مهمی در وقوع سرقت منزل است.از این رو، شهروندان می توانند با عمل به توصیه های پلیس نقش مهمی در پیشگیری از اینگونه جرایم داشته باشند/مهر


http://www.caspiankhabar.com/7333تبلیغ کانال تلگراماطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96