اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبر
امروز دوشنبه یک بهمن ماه 1397 / ساعت 08:09:41
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبربه زودی تله‌کابین، هتل ناهارخوران و شهربازی مدرن در گرگان
عضو شورای شهر گرگان با اشاره به پروژه‌های در دست اجرای شهرداری گرگان در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب، گفت: پروژه آبشار صخره‌ای در ناهارخوران گرگان تا پایان امسال افتتاح می‌شود و طرح‌های تله‌کابین، هتل ناهارخوران و شهربازی مدرن گرگان هم در برنامه قرار دارد.

 عضو شورای شهر گرگان  با اشاره به پروژه‌های در دست اجرای شهرداری گرگان در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب، گفت:پروژه آبشار صخره‌ای در ناهارخوران گرگان تا پایان امسال افتتاح می‌شود و طرح‌های تله‌کابین، هتل ناهارخوران و  شهربازی  مدرن گرگان هم در برنامه قرار دارد.

به گزارش کاسپین خبر،  حمیدرضا آقاملایی  ظهر امروز در سیزدهمین جلسه کمیسیون گردشکری و بافت تاریخی شورای اسلامی شهر گرگان اظهارداشت:پروژه‌های آبشار صخره‌ای در بلوار ناهارخوران، پارک خطی پل لادن تا پل استرآبادی، احداث پارک و اصلاح هندسی ورودی و میادین سعدآباد و کف‌سازی 15 متری پاسرو و مرمت خانه دارویی تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

 

وی با انتقاد از خاموشی تلویزیون شهری بر ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت تلویزیون شهری و رسانه‌های مجازی در تشریح اقدامات انجام شده، تاکید کرد.

 

رئیس کمیسیون کمیسیون گردشکری و بافت تاریخی شورای اسلامی شهر گرگان اظهار کرد:همچنین احداث پیست موتور‌سواری، کف‌سازی مرکزمحله مصلی و تکیه سرچشمه و فاز نخست باغ مزار لطفی از دیگر پروژه‌های در دست اجرای معاونت زیربنایی و حمل‌و‌نقل ترافیک شهرداری گرگان است که تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

آقاملایی گفت:بازگشایی تالار(30 متری)قلعه حسن، احداث پارک آبی، آکواریوم در قالب پروژه موسسه ملل، خیابان غذا، مرکز موزه اسناد شهرداری و راه اندازی بازارچه اشتغال بانوان نیز از جمله پروژه‌های در دست اجرای معاونت شهرسازی و معماری شهرداری است.

 

وی اظهار کرد:احداث هتل ناهارخوران شهرداری، تله‌کابین، شهربازی و احداث مجتمع تجاری، خدماتی و بازار روز در مکان فعلی چهارشنبه‌بازار از جمله پروژه‌های مورد پیگیری معاونت سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری است.

 

رئیس کمیسیون کمیسیون گردشکری و بافت تاریخی شورای اسلامی شهر گرگان افزود:اجرای طرح گردشگری سورتمه، سایت بالن‌سواری، 40 مینی پارک بازی کودکان، رستوران النگدره، کمپ مسافر النگدره، زیپ‌لاین، آب‌نمای خشک پارک شهر، المان میدان مادر و ساماندهی خیابان امام خمینی(ره)نیز از جمله پروژه‌های در دست اجرای سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری گرگان است.

 

آقاملایی گفت:راه‌اندازی مسیر دوچرخه‌سواری در پارک جنگلی النگدره توسط سازمان مدیریت حمل و تقل بار و مسافر شهرداری و احداث ایستگاه آتش‌نشانی شماره 7، احداث پارک آموزشی آتش‌نشانی و خرید و تجهیز 2 دستگاه خودروی آتش نشانی از جمله پروژه‌های در دست اقدام سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان است.

 

وی اظهار کرد:احداث سایت شخصی ورزشی پارکور و احداث زمین ورزشی و چمن مصنوعی شهرک شهریار نیز از برنامه‌های در حال پیگیری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان است/تسنیم


http://www.caspiankhabar.com/7328تبلیغ کانال تلگراماطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96