اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبر
امروز دوشنبه یک بهمن ماه 1397 / ساعت 08:11:08
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبرسارق حرفه‌ای و سابقه‌دار در گنبدکاووس دستگیر شد؛ اعتراف به ۲۳ فقره سرقت
جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان از دستگیری سارق سابقه‌دار و اعتراف وی به ۲۳ فقره سرقت کابل برق در گنبدکاووس خبر داد.

 جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان  از دستگیری  سارق  سابقه‌دار و اعتراف وی به ۲۳ فقره  سرقت  کابل برق در گنبدکاووس خبر داد.

 

به گزارش کاسپین خبر،  سرهنگ مسعود فروزان  اظهارداشت:در پی وقوع چندین فقره سرقت کابل‌های برق در شهرستان گنبدکاووس و بروز مشکل برای شهروندان، دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

 

وی ادامه داد:در این راستا ماموران پلیس آگاهی شهرستان پس از انجام تحقیقات میدانی گسترده و اشراف اطلاعاتی و رصد سرنخ های موجود در این پرونده، موفق به شناسایی سارق سابقه دار شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد:طی هماهنگی با مقام قضائی و در عملیاتی موفق، ماموران متهم را در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

 

سرهنگ فروزان اظهار داشت:متهم در مقر انتظامی و در تحقیقات اولیه منکر هرگونه بزه انتسابی شده که پس از ارائه مستندات غیر قابل انکار، چاره ای جز اعتراف نداشت و به 23 فقره سرقت کابل برق در سطح شهرستان گنبدکاووس اعتراف کرد.

 

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان با اشاره به معرفی سارق به مراجع قضائی، گفت:تعامل و همکاری شهروندان با پلیس نقش بسزایی در پیشگیری از این گونه جرایم داشته و مردم می توانند در صورت مشاهده افراد مشکوک خصوصا در نقاط خلوت، مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند/تسنیم


http://www.caspiankhabar.com/7318تبلیغ کانال تلگراماطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96