اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبر
امروز دوشنبه یک بهمن ماه 1397 / ساعت 08:12:35
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبریادداشت محمد آریان‌نیا در روز تحویل لایحه بودجه 1398 به مجلس شورای اسلامی

مدیران گلستان بخوانند/ ظلم به این مردم محروم ممنوع!
امروز رییس‌جمهور لایحه بودجه سال 97 را تقدیم مجلس کرد تا نمایندگان به محل هزینه‌کرد حدود 407 هزار میلیارد درآمد پیش‌بینی شده دولت از نفت، گمرک، مالیات و اوراق مالی رسیدگی کنند.

نویسنده:محمد آریان‌نیا؛ روزنامه‌نگار

 

امروز رییس‌جمهور لایحه بودجه سال 97 را تقدیم مجلس کرد تا نمایندگان به محل هزینه‌کرد حدود 407 هزار میلیارد درآمد پیش‌بینی شده دولت از نفت، گمرک، مالیات و اوراق مالی رسیدگی کنند.

به روال همیشه فاصله زیادی بین«لایحه»و«قانون»بودجه وجود خواهد داشت و در این بین همه گروه‌ها حتی از خود دولت برای افزایش دریافتی‌های خود تلاش می‌کنند.

در این بین مسئولان و نمایندگان گلستان محروم نیز باید تلاش خود را مضاعف کنند.تلاش‌هایی که البته از مدت‌ها قبل آغاز شده است و شاهد سفرهای مداوم مسئولان کشوری به استان یا دیدار استاندار با آن‌ها بوده‌ایم.

اما همه این پیگیری‌ها ابتر می‌ماند اگر مدیران دستگاه‌های اجرایی بخواهند فقط در جغرافیای استان مدیریت کنند و بار جذب بودجه و تلاش‌ها را صرفاً بر روی استانداری و مجمع نمایندگان بیندازند.

ساده است اگر دائم شعارهای قشنگ بگوییم:اینکه گلستان مقصد گردشگری است، اینکه بسیاری از تولیدات کشاورزی یا حتی دامی استان رتبه‌های اول یا دوم کشور را دارند، اینکه توریسم‌درمانی، توانمندی مغفول ما است، اینکه مسائلی مانند صنایع دستی گلستان در کنار هنرنمایی‌های اقوام مختلف کمتر در کشور وجود دارد و ده‌ها مورد دیگر؛ فقط به درد سخنرانی، نشست خبری مدیران و احیاناً شوهای میلیاردی می‌خورد.

اگر بسیج همگانی برای جذب بودجه خاص برای استان ما و البته سپس پیگیری برای تخصیص حداکثری وجود نداشته باشد حتماً به مردم استان ظلم شده است.

مدیران محترم، بعید می‌دانم تعدد نشست خبری و تعریف و تمجید بتواند از بار گناه این ظلم کم کند!


http://www.caspiankhabar.com/7288تبلیغ کانال تلگراماطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96