اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبر
امروز دوشنبه یک بهمن ماه 1397 / ساعت 08:12:12
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبربیشترین علت مرگ و میر در گنبدکاووس اعلام شد/ افزایش 6 درصدی گزارش فوت در گنبد
بیماری قلبی عروقی بیشترین علت مرگ و میر در شهرستان گنبدکاووس است و سرطان‌ها و حوادث در رتبه دوم و سوم علل فوت هستند.

 رئیس اداره ثبت احوال شهرستان گنبدکاووس گفت:بیماری قلبی عروقی بیشترین علت مرگ و میر در شهرستان گنبدکاووس است و سرطان‌ها و حوادث در رتبه دوم و سوم علل فوت هستند.

به گزارش کاسپین خبر، غلامرضا مهماندوست ظهر امروز در جلسه شورای اداری به مناسبت یکصدمین سالگرد تاسیس ثبت احوال در کشور اظهارداشت:در 8 ماهه امسال یک‌هزار و 32 نفر به علت‌های مختلف در شهرستان گنبدکاووس فوت کردند که نسبت به سال گذشته در مدت مشابه 6 درصد افزایش ثبت فوت گزارش شده است.

وی افزود:همچنین در همین مدت 5 هزارو 627 نفر در شهرستان متولد شدند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 6.6 درصد کاهش ثبت ولادت داشتیم.

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان گنبدکاووس بیان داشت:2 هزار و 140 مورد ازدواج و 401 مورد طلاق در 8 ماهه امسال در شهرستان به ثبت رسیده که در هر 2 مورد کاهش ثبت وقایع گزارش شده است.

وی ادامه داد:ارائه خدمات ثبت احوال بعد از انقلاب اسلامی با تحول شگرفی همراه بوده و در حال حاضر در گنبدکاووس 4 دفتر پیشخوان شهری، 2 دفتر پیشخوان روستایی، یک نمایندگی در شهر اینچه‌برون، یک ایستگاه سیار و 2 ایستگاه در اداره پست به مردم خدمات ارائه می‌دهند.

مهماندوست گفت:250 هزار واجد شرایط دریافت کارت ملی هوشمند هستند که تاکنون 80 درصد آنها در حدود 195 هزار و 431 نفر درخواست کارت ملی کردند/تسنیم


http://www.caspiankhabar.com/7285تبلیغ کانال تلگراماطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96