اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبر
امروز دوشنبه یک بهمن ماه 1397 / ساعت 08:11:53
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبرتا پایان دی ماه اتفاق می‌افتد

آزادی تمام زندانیان مهریه در گلستان/ دادستان‌ها برای تقسیط مهریه به داخل زندان‌ می‌روند
رئیس کل دادگستری استان گلستان با اشاره به اجرای طرحی با مشارکت همه حوزه‌های قضایی استان برای کاهش تعداد زندانیان مهریه در استان گفت: تا پایان این ماه تعداد زندانیان مهریه در استان گلستان به صفر می‌رسد.

رئیس کل دادگستری استان گلستان با اشاره به اجرای طرحی با مشارکت همه حوزه‌های قضایی استان برای کاهش تعداد زندانیان مهریه در استان گفت:تا پایان این ماه تعداد زندانیان مهریه در استان گلستان به صفر می‌رسد.

به گزارش کاسپین خبر، هادی هاشمیان اظهارداشت:دادگستری گلستان طرحی را با مشارکت همه حوزه‌های قضایی استان اجرا می‌کند که در قالب آن قرار است تا پایان این ماه، تعداد زندانیان مهریه به صفر برسد.

رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت:در قالب این طرح روسای دادگستری‌ها و دادستان‌های حوزه‌های قضایی سراسر استان پرونده‌های محکومان مهریه را استخراج و با مراجعه به زندان، برای تعیین تکلیف و تقسیط مهریه اقدام می‌کنند.

وی در جمع زندانیان مهریه گفت:افرادی که خودشان هم درصدد پرداخت مهریه هستند اما به علت تغییر ناگهانی قیمت سکه دچار مشکل شده‌اند با درخواست تقسیط سکه‌های آنان موافقت می‌شود و برای دریافت تسهیلات به آنان مساعدت می‌شود.

هاشمیان افزود:در پی بخشنامه رئیس قوه قضائیه، به همه حوزه‌های قضایی استان اعلام کرده بودیم، بررسی درخواست‌های تقسیط مهریه این افراد را در اولویت قرار دهند و روسای دادگستری‌ها شخصا بر روند اجرای بخشنامه تقسیط مهریه و بررسی متقاضیان، نظارت کنند/تسنیم

 


http://www.caspiankhabar.com/7282تبلیغ کانال تلگراماطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96