اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبر
90 درصد منابع آب زیرزمینی گلستان برداشت شده است/ نسبت به استان‌های کویری همسایه نیز کم‌آب‌تریم!
آبیاری برخی مزارع گرگان با فضولات انسانی/ وقتی برخی از خدا بی‌خبران از فاضلاب به سر زمین لوله‌کشی می‌کنند! + فیلم
جامعه زنان از نبود وزیر زن مکدر شده است/ استانداران در پست‌های مدیریتی از بانوان باتجربه استفاده کنند
برگزاری مسابقه آفرود در منطقه «جهان‌نما» کردکوی منتفی شد/ فراخوانی برای درنوردیدن منطقه‌ای بکر و دیدنی!
ساخت و سازهای گرگان در 3 سال گذشته 70 درصد کاهش داشته‌اند/ یک سوم هزینه تمام شده را پرداختی به دستگاه‌های مختلف تشکیل می‌دهد
سخنان نماینده گرگان و آق‌قلا در دفاع از کلیات کابینه پیشنهادی دولت دوازدهم/ هزار جریبی: در استان‌های حاشیه‌ای فقر و بیکاری بیداد می‌کند
حاشیه‌های حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر از زبان معاون استاندار گلستان/ مروتی: از همان دقایق اولیه می‌دانستم کسی در معدن زنده نیست
هشدار فرماندار کلاله درباره خطر وقوع سیل در فراغی/ برزگر: سیل در شهر فراغی فاجعه عظیمی ایجاد خواهد کرد
جدیدترین شماره هفته‌نامه کاغذ شیشه‌ای منتشر شد + فایل pdf
امروز سه شنبه چهار مهر ماه 1396 / ساعت 01:46:18سارق سابقه‌دار استان‌های گلستان و مازندران به دام افتاد/ دستگیری متهم در حال زورگیری!
فرمانده انتظامی شهرستان بندرگز از دستگیری سارق سابقه‌دار و اعتراف وی به ۲۵ فقره سرقت در استان‌های گلستان و مازندران خبر داد.

 فرمانده انتظامی شهرستان بندرگز  از دستگیری سارق سابقه‌دار و اعتراف وی به ۲۵ فقره سرقت در استان‌های گلستان و مازندران خبر داد.

به گزارش کاسپین‌خبر ،  سرهنگ عباس حیدری اظهار داشت:ماموران پلیس آگاهی این شهر موفق شدند پس از مدت‌ها کار اطلاعاتی و پلیسی یکی از سارقان سابقه‌دار را که اقدام به سرقت منازل و موتورسیکلت شهروندان می‌کرد، شناسایی و دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرگز افزود:متهم در حالی که قصد زورگیری از یکی از شهروندان را داشت توسط ماموران شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ حیدری ادامه داد:در تحقیقات صورت گرفته، این متهم سابقه‌دار به 25 فقره سرقت در گلستان و مازندران اعتراف کرد.در ادامه تحقیقات دو مالخر که اقدام به خرید اموال مسروقه می‌کردند توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی بندرگز با اشاره به بازسازی صحنه سرقت‌ها گفت:متهمان با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند./ پایگاه خبری پلیس


http://www.caspiankhabar.com/6974تبلیغ کانال تلگرامتبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96
آتلیه برج عقیل نهایی