اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبر
90 درصد منابع آب زیرزمینی گلستان برداشت شده است/ نسبت به استان‌های کویری همسایه نیز کم‌آب‌تریم!
آبیاری برخی مزارع گرگان با فضولات انسانی/ وقتی برخی از خدا بی‌خبران از فاضلاب به سر زمین لوله‌کشی می‌کنند! + فیلم
جامعه زنان از نبود وزیر زن مکدر شده است/ استانداران در پست‌های مدیریتی از بانوان باتجربه استفاده کنند
برگزاری مسابقه آفرود در منطقه «جهان‌نما» کردکوی منتفی شد/ فراخوانی برای درنوردیدن منطقه‌ای بکر و دیدنی!
ساخت و سازهای گرگان در 3 سال گذشته 70 درصد کاهش داشته‌اند/ یک سوم هزینه تمام شده را پرداختی به دستگاه‌های مختلف تشکیل می‌دهد
سخنان نماینده گرگان و آق‌قلا در دفاع از کلیات کابینه پیشنهادی دولت دوازدهم/ هزار جریبی: در استان‌های حاشیه‌ای فقر و بیکاری بیداد می‌کند
حاشیه‌های حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر از زبان معاون استاندار گلستان/ مروتی: از همان دقایق اولیه می‌دانستم کسی در معدن زنده نیست
هشدار فرماندار کلاله درباره خطر وقوع سیل در فراغی/ برزگر: سیل در شهر فراغی فاجعه عظیمی ایجاد خواهد کرد
جدیدترین شماره هفته‌نامه کاغذ شیشه‌ای منتشر شد + فایل pdf
امروز سه شنبه چهار مهر ماه 1396 / ساعت 01:42:52مردم هوشیار باشند

خواستگار ناکام تصاویر شخصی خانم گرگانی را در فضای مجازی منتشر کرد/ ناجوانمردی بعد از 4 سال ارتباط
مسئول پلیس فتا استان گلستان از دستگیری فردی که اقدام به توهین و مزاحمت و انتشار تصاویر شخصی خانم گرگانی در یک شبکه اجتماعی کرده بود، خبر داد.

مسئول  پلیس فتا استان گلستان  از دستگیری فردی که اقدام به  توهین  و  مزاحمت  و  انتشار تصاویر شخصی  خانم گرگانی در یک شبکه اجتماعی کرده بود، خبر داد.

به گزارش کاسپین‌خبر ، سروان وحید صاحبکاران اظهار داشت:اخیرا مرجوعه قضایی به این پلیس واصل شد مبنی بر شکایت فردی به هویت"ف.س"دال بر توهین و مزاحمت و ارسال تصاویر خصوصی که با تحقیقات به عمل آمده از شاکیه و بررسی‌های مقدماتی مشخص گردید فردی در یکی از شبکه‌های اجتماعی موبایلی اقدام به انجام این کار کرده است.

مسئول پلیس فتا انتظامی استان گلستان افزود:در تحقیقات تکمیلی و بررسی‌های فنی و اطلاعاتی در این پلیس، فردی به هویت"م.گ"ساکن گرگان که خواستگار شاکیه بوده، به عنوان مظنون مورد شناسایی قرار گرفت.

سروان صاحبکاران گفت:در ادامه با عنایت با این موضوع و حسب هماهنگی با بازپرس محترم شعبه ویژه رسیدگی به جرایم رایانه‌ای استان، متهم طی یک عملیات هماهنگ و غافلگیرانه پلیسی دستگیر، تجهیزات وی را توقیف و پس از هدایت به مقر پلیس فتا، نامبرده که در ابتدای امر منکر هر گونه بزه انتسابی بود در نهایت در مواجهه با ادله و مدارک غیر قابل انکار اعتراف کرد.

وی افزود:متهم ضمن اعتراف صریح به بزه ارتکابی اعلام کرد، من با شاکیه قرار ازدواج داشتم و 4 سال باهمدیگر رابطه داشتیم که چند مدت پیش ارتباط بین ما به علت مشکلاتی که با همدیگر پیدا کردیم، قطع شد و بنده هم عکس‌های وی را که در اختیار داشتم برایش فرستادم تا به خواسته من تمکین کند.

مسئول پلیس فتا فرماندهی انتظامی گلستان از شهروندان خواست‌تا به هویت‌ها در فضای مجازی اعتماد نکنند و در صورت برخورد با موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس CYBERPOLICE.IR بخش تماس با ما و گزارش کنند./ پلیس فتا انتظامی گلستان


http://www.caspiankhabar.com/6973تبلیغ کانال تلگرامتبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96
آتلیه برج عقیل نهایی