اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبر
90 درصد منابع آب زیرزمینی گلستان برداشت شده است/ نسبت به استان‌های کویری همسایه نیز کم‌آب‌تریم!
آبیاری برخی مزارع گرگان با فضولات انسانی/ وقتی برخی از خدا بی‌خبران از فاضلاب به سر زمین لوله‌کشی می‌کنند! + فیلم
جامعه زنان از نبود وزیر زن مکدر شده است/ استانداران در پست‌های مدیریتی از بانوان باتجربه استفاده کنند
برگزاری مسابقه آفرود در منطقه «جهان‌نما» کردکوی منتفی شد/ فراخوانی برای درنوردیدن منطقه‌ای بکر و دیدنی!
ساخت و سازهای گرگان در 3 سال گذشته 70 درصد کاهش داشته‌اند/ یک سوم هزینه تمام شده را پرداختی به دستگاه‌های مختلف تشکیل می‌دهد
سخنان نماینده گرگان و آق‌قلا در دفاع از کلیات کابینه پیشنهادی دولت دوازدهم/ هزار جریبی: در استان‌های حاشیه‌ای فقر و بیکاری بیداد می‌کند
حاشیه‌های حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر از زبان معاون استاندار گلستان/ مروتی: از همان دقایق اولیه می‌دانستم کسی در معدن زنده نیست
هشدار فرماندار کلاله درباره خطر وقوع سیل در فراغی/ برزگر: سیل در شهر فراغی فاجعه عظیمی ایجاد خواهد کرد
جدیدترین شماره هفته‌نامه کاغذ شیشه‌ای منتشر شد + فایل pdf
امروز سه شنبه چهار مهر ماه 1396 / ساعت 01:48:27وعده‌های سید زمان حسینی

بومی‌سازی 75 درصدی تیم بسکتبال شهرداری گرگان/ با سرمربی قبلی تفاوت‌های زیادی دارم
سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان یادآور شد که تفاوت‌های زیادی با محمد ایزدپناه سرمربی فصل گذشته شهرداری گرگان دارد.

سرمربی تیم  بسکتبال شهرداری گرگان  با بیان اینکه ۷۵ درصد بازیکنان این تیم در فصل جدید بومی خواهند بود یادآور شد که تفاوت‌های زیادی با  محمد ایزدپناه  سرمربی فصل گذشته شهرداری گرگان دارد.

به گزارش کاسپین‌خبر ،  سید زمان حسینی  اظهار کرد:حدود یک ماه است تمرینات تیم بسکتبال شهرداری گرگان با حضور ۱۴ بازیکن بومی آغاز شده و تا کنون شرایط خوبی داشته‌ایم.

وی افزود:قصدمان این است تا ۷۵ درصد تیم بومی باشند و چند بازیکن غیر بومی در کنار دو بازیکن خارجی جذب کنیم.

حسینی در پاسخ به این سوال که بودجه تیم بسکتبال شهرداری گرگان برای فصل جدید چقدر است، گفت:بودجه اولیه یک میلیارد تومان تعیین شده و در انتظار شهریورماه و جابجایی اعضای شورای شهر گرگان هستیم تا با بودجه متمم بتوانیم بازیکن خارجی جذب کنیم.

وی ادامه داد:خوشبختانه بازیکنان بومی و جوان ما انگیزه زیادی دارند و با اضافه شدن دیگر بازیکنان می‌توانیم بازی‌های خوبی انجام دهیم.

هدف‌مان حضور در جمع هشت تیم برتر است

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان با اشاره به هدف این تیم در فصل پیش رو اظهار کرد:اگر لیگ برتر بسکتبال ۱۰ تیمی باشد هدف ما این است که در جمع هشت تیم برتر قرار بگیریم و من خوشبین هستم.

حسینی با بیان اینکه بازیکنان بومی ما ظرفیت بسیار خوبی دارند، خاطرنشان کرد:این بازیکنان در تمرینات از جان و دل مایه می‌گذارند و اگر تیم خوبی ببندیم قول می‌دهم که سالن امام خمینی(ره)گرگان مانند سال‌های گذشته مملو از تماشاگر شود.

وی بیان کرد:یکی از اهداف من به عنوان سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان ایجاد تحول با اسکلت بومی است و از هواداران بسکتبال گرگان می‌خواهم تا در این راه به ما کمک کنند.

فلسفه خودم را در بسکتبال دنبال می‌کنم

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در خصوص تفاوت‌هایش با سرمربی فصل گذشته این تیم، گفت:آقای ایزدپناه استاد ما هستند، ایشان فصل گذشته سرمربی تیم شهرداری گرگان بودند و امسال من سرمربی هستم.

حسینی افزود:من و آقای ایزدپناه با یکدیگر تفاوت‌های زیادی داریم و با دو طرز فکر مختلف هستیم و من فلسفه خودم را در بسکتبال دنبال می‌کنم.

وی تصریح کرد:از تماشاگران می‌خواهم که صبر و تحمل بیشتری داشته باشند، من می‌دانم که آنها با شخص مشکل ندارند و نگران نتایج تیم هستند.

فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور مهرماه آغاز می‌شود./مهر


http://www.caspiankhabar.com/6961تبلیغ کانال تلگرامتبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96
آتلیه برج عقیل نهایی