اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبر
90 درصد منابع آب زیرزمینی گلستان برداشت شده است/ نسبت به استان‌های کویری همسایه نیز کم‌آب‌تریم!
آبیاری برخی مزارع گرگان با فضولات انسانی/ وقتی برخی از خدا بی‌خبران از فاضلاب به سر زمین لوله‌کشی می‌کنند! + فیلم
جامعه زنان از نبود وزیر زن مکدر شده است/ استانداران در پست‌های مدیریتی از بانوان باتجربه استفاده کنند
برگزاری مسابقه آفرود در منطقه «جهان‌نما» کردکوی منتفی شد/ فراخوانی برای درنوردیدن منطقه‌ای بکر و دیدنی!
ساخت و سازهای گرگان در 3 سال گذشته 70 درصد کاهش داشته‌اند/ یک سوم هزینه تمام شده را پرداختی به دستگاه‌های مختلف تشکیل می‌دهد
سخنان نماینده گرگان و آق‌قلا در دفاع از کلیات کابینه پیشنهادی دولت دوازدهم/ هزار جریبی: در استان‌های حاشیه‌ای فقر و بیکاری بیداد می‌کند
حاشیه‌های حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر از زبان معاون استاندار گلستان/ مروتی: از همان دقایق اولیه می‌دانستم کسی در معدن زنده نیست
هشدار فرماندار کلاله درباره خطر وقوع سیل در فراغی/ برزگر: سیل در شهر فراغی فاجعه عظیمی ایجاد خواهد کرد
جدیدترین شماره هفته‌نامه کاغذ شیشه‌ای منتشر شد + فایل pdf
امروز سه شنبه چهار مهر ماه 1396 / ساعت 01:45:54هفته هفتم کورس اسبدوانی تابستانه بندرترکمن برندگان خود را شناخت + اسامی چابکسواران و اسب‌های برنده
هفته هفتم رقابت‌های کورس اسبدوانی تابستانه بندرترکمن در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

هفته هفتم رقابت‌های  کورس اسبدوانی تابستانه بندرترکمن  در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش کاسپین‌خبر ، در هفته هفتم این رقابت‌ها عصر جمعه ۶۱ راس اسب از نژادهای ترکمن و دوخون در هفت دور هزار و هزار و ۵۵۰ متری با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان بیش از ۸۰ میلیون تومان جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های هفت گانه اهدا شد.

در دور اول اسب‌های ترکمن سه تا پنج ساله و هشت تا ۱۴ امتیازی به مسافت هزار متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که یعقوب انفاس با اسب جقال بیک زودتر از خط پایان گذشت و محمد یزدانی با اسب گرکز و مهدی صداقت با اسب جهان گل به ترتیب دوم و سوم شدند.

هفته نخست کورس اسبدوانی تابستانه بندرترکمن

رقابت دور دوم میان اسب‌های دوخون دو ساله با امتیاز مبتدی و نبرده به مسافت هزار متر بود که نورمحمد بهادر با اسب دمبرمز عنوان اول را به دست آورد و آرمین آق آتابای با اسب اوزان و آق اویلی بشگرد با اسب آریس گلد به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در دور سوم اسب‌های دوخون دو ساله و دو تا ۶ امتیازی به مسافت هزار متر با یکدیگر رقابت کردند که پیمان قلرعطا با اسب تامارا موفق به کسب مقام اول شد و نورمحمد بهادر با اسب ایل سویر و آق اویلی بشگرد با اسب آی گل به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

رقابت در دور چهارم میان اسب‌های دوخون سه و چهار ساله و صفر تا چهار امتیازی به مسافت هزار متر شکل گرفت که آرمین آق آتابای با اسب رویال لاین زودتر از خط پایان عبور کرد و نورمحمد بهادر با اسب ناز سینا و رامین قهرمانی با اسب گل آی جان به ترتیب دوم و سوم شدند.

در دور پنجم اسب‌های دوخون سه و چهار ساله و هشت تا ۱۴ امتیازی به مسافت هزار متر با یکدیگر رقابت کردند که آق اویلی بشگرد با اسب طوبی نخستین نفر از خط پایان عبور کرد و آرمین آق آتابای با اسب داز ثمر و قربان محمد اودک با اسب ایرانیکا نفرات دوم و سوم از خط پایان گذشتند.

در دور ششم اسب‌های ترکمن سه تا پنج ساله با امتیاز هندیکاپ به مسافت هزار و ۵۵۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که آرمین آق آتابای با اسب پوربه موفق به کسب مقام اول شد و آق اویلی بشگرد با اسب قوش قانت و حسین باقچقی با اسب نازیلا به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در دور هفتم و پایانی اسب‌های دوخون سه و چهار ساله و ۲۴ تا ۳۰ امتیازی به مسافت هزار و ۵۵۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که ستار مهرانی با اسب مهگل موفق به کسب مقام نخست شد و قربان محمد اودک با اسب اوکسال و آرمین آق آتابای با اسب ایلهان به ترتیب دوم و سوم شدند.

آرمین آق آتابای بهترین چابکسوار هفته

در پایان هفته هفتم رقابت‌های کورس اسبدوانی تابستانه بندرترکمن، آرمین آق آتابای با کسب دو مقام نخست، دو مقام دوم و یک مقام سوم بهترین چابکسوار هفته لقب گرفت، نورمحمد بهادر موفق به کسب یک مقام نخست و دو مقام دوم شد، آق اویلی بشگرد یک مقام نخست، یک مقام دوم و دو مقام سوم به دست آورد و یعقوب انفاس، پیمان قلرعطا و ستار مهرانی هر کدام صاحب یک مقام نخست شدند.

لازم به ذکر است؛ هفته هشتم رقابت‌های کورس اسبدوانی تابستانه بندرترکمن جمعه ۲۷ مردادماه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار می‌شود.

مسابقات کورس اسبدوانی در استان گلستان هر ساله در شهرستان‌های گنبدکاووس، آق قلا و بندرترکمن برگزار می‌شود و علاقمندان بسیار زیادی را به مجموعه‌های سوارکاری این سه شهرستان می‌کشاند./مهر


http://www.caspiankhabar.com/6950تبلیغ کانال تلگرامتبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96
آتلیه برج عقیل نهایی