اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبر
90 درصد منابع آب زیرزمینی گلستان برداشت شده است/ نسبت به استان‌های کویری همسایه نیز کم‌آب‌تریم!
آبیاری برخی مزارع گرگان با فضولات انسانی/ وقتی برخی از خدا بی‌خبران از فاضلاب به سر زمین لوله‌کشی می‌کنند! + فیلم
جامعه زنان از نبود وزیر زن مکدر شده است/ استانداران در پست‌های مدیریتی از بانوان باتجربه استفاده کنند
برگزاری مسابقه آفرود در منطقه «جهان‌نما» کردکوی منتفی شد/ فراخوانی برای درنوردیدن منطقه‌ای بکر و دیدنی!
ساخت و سازهای گرگان در 3 سال گذشته 70 درصد کاهش داشته‌اند/ یک سوم هزینه تمام شده را پرداختی به دستگاه‌های مختلف تشکیل می‌دهد
سخنان نماینده گرگان و آق‌قلا در دفاع از کلیات کابینه پیشنهادی دولت دوازدهم/ هزار جریبی: در استان‌های حاشیه‌ای فقر و بیکاری بیداد می‌کند
حاشیه‌های حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر از زبان معاون استاندار گلستان/ مروتی: از همان دقایق اولیه می‌دانستم کسی در معدن زنده نیست
هشدار فرماندار کلاله درباره خطر وقوع سیل در فراغی/ برزگر: سیل در شهر فراغی فاجعه عظیمی ایجاد خواهد کرد
جدیدترین شماره هفته‌نامه کاغذ شیشه‌ای منتشر شد + فایل pdf
امروز سه شنبه چهار مهر ماه 1396 / ساعت 01:35:22میقانی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان

بازگشایی مسیرهای مسدودشده در علی‌آباد کتول/ تعدادی از مردم به اخطارها بی‌توجه هستند
مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای گلستان گفت: بارش شدید باران در مناطق شرق استان موجب آسیب برخی از محورهای علی آباد شده و در حال حاضر تمام مسیرها باز است.

 مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای گلستان  گفت: بارش شدید باران  در مناطق شرق استان موجب آسیب برخی از محورهای علی آباد شده و در حال حاضر تمام مسیرها باز است.

به گزارش کاسپین‌خبر ،  مهدی میقانی  اظهار کرد:شب گذشته در پی بارش شدید باران در مناطق شرق استان گلستان  دهنه زرین گل  و  دهنه محمد آباد کتول  مسدود شد.

وی افزود:به دلیل سیلاب جاری شده و وارد شدن سنگ و رسوبات فراوان به درون جاده ها، محورهای ارتباطی دهنه محمد آباد و زرین گل علی آباد با روستاهای اطراف خود دچار آسیب شد اما در حال حاضر با تلاش نیروهای راهداری، پلیس راه و هلال احمر مسیرها  بازگشایی  شده است.

میقانی اظهار کرد:علی رغم توصیه ها و اخطاریه های اداره کل هواشناسی، پلیس راه و راهداری اما باز هم شاهد حضور مردم در تفرجگاه زرین گل هستیم.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای گلستان تصریح کرد:بیشترین خسارت ها مربوط به محور زرین گل و محمد آباد بوده و کارشناسان در حال بررسی فنی هستند.

لازم به ذکر است بر اساس الگوهای پیش یابی هواشناسی انتظار می رود این سامانه ناپایدار تا اواخر وقت امروز(جمعه)در سطح استان فعال باشد و باعث رگبار، رعد و برق و همچنین وزش باد شدید در برخی از مناطق استان شود./مهر


http://www.caspiankhabar.com/6939تبلیغ کانال تلگرامتبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96
آتلیه برج عقیل نهایی