اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبر
90 درصد منابع آب زیرزمینی گلستان برداشت شده است/ نسبت به استان‌های کویری همسایه نیز کم‌آب‌تریم!
آبیاری برخی مزارع گرگان با فضولات انسانی/ وقتی برخی از خدا بی‌خبران از فاضلاب به سر زمین لوله‌کشی می‌کنند! + فیلم
جامعه زنان از نبود وزیر زن مکدر شده است/ استانداران در پست‌های مدیریتی از بانوان باتجربه استفاده کنند
برگزاری مسابقه آفرود در منطقه «جهان‌نما» کردکوی منتفی شد/ فراخوانی برای درنوردیدن منطقه‌ای بکر و دیدنی!
ساخت و سازهای گرگان در 3 سال گذشته 70 درصد کاهش داشته‌اند/ یک سوم هزینه تمام شده را پرداختی به دستگاه‌های مختلف تشکیل می‌دهد
سخنان نماینده گرگان و آق‌قلا در دفاع از کلیات کابینه پیشنهادی دولت دوازدهم/ هزار جریبی: در استان‌های حاشیه‌ای فقر و بیکاری بیداد می‌کند
حاشیه‌های حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر از زبان معاون استاندار گلستان/ مروتی: از همان دقایق اولیه می‌دانستم کسی در معدن زنده نیست
هشدار فرماندار کلاله درباره خطر وقوع سیل در فراغی/ برزگر: سیل در شهر فراغی فاجعه عظیمی ایجاد خواهد کرد
جدیدترین شماره هفته‌نامه کاغذ شیشه‌ای منتشر شد + فایل pdf
امروز سه شنبه چهار مهر ماه 1396 / ساعت 01:36:57طوفان و بارش مرگبار در شرق گلستان/ 3 نفر در سیل علی‌آبادکتول گرفتار شدند/ مرگ جوان 21 ساله در گنبدکاووس + تصوير
بارش شدید باران و وقوع طوفان در شرق استان گلستان تا به این لحظه چهار نفر را به کام مرگ برده است.

 بارش شدید باران  و وقوع  طوفان  در  شرق استان گلستان  تا به این لحظه چهار نفر را به کام مرگ برده است در برخی از شهرهای شرق استان نیز آبگرفتگی شدید معابر مشاهده می‌شود.

به گزارش کاسپین‌خبر از گرگان، از ساعات ابتدایی شامگاه گذشته بارش شدید باران، شهرهای شرق استان گلستان را درگیر مشکلاتی همانند آبگرفتگی معابر کرده است که این بارش شدید وقوع سیلاب در اطراف رودخانه‌ها را به همراه داشته است.

در دهنه زرین‌گل شهرستان علی‌آباد کتول به دلیل وقوع سیلاب، سه نفر از اعضای خانواده که در داخل خودرو حضور داشتند دچار حادثه شده و تا به این لحظه تنها پیکر یک نفر از آنها که بانوی 35 ساله بوده، کشف شده است.

با وجود تداوم عملیات جست‌وجو و امداد و نجات اما ورود سامانه بارشی در منطقه و وقوع بارش شدید کار امداد و نجات و جست‌وجو را سخت کرده و حتی خطر غرق شدن و حادثه، نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر را نیز تهدید می‌کند.

به گفته معاون امداد و نجات  جمعیت هلال احمر استان گلستان ، حضور مردم برای تهیه تصاویر و مشاهده روند عملیات امداد و نجات کار را برای امدادگران سخت کرده زیرا در کنار عملیات امدادی، امدادگران و نیروهای انتظامی باید مردم را نیز کنترل کرده تا خدای ناکرده حادثه‌ای برای آنها به وجود نیاید.

علیرضا صیاد بیان کرد:در حال حاضر محور عبوری منطقه زرین‌گل که شب گذشته و صیح امروز مسدود شد بازگشایی شده اما به دلیل شدت بارش باران و احتمال وقوع حادثه، تردد در این محور با کندی، احتیاط و به صورت محدود انجام می‌شود.

همچنین شامگاه گذشته به دلیل وقوع طوفان در شهرستان گنبدکاووس یک جوان 21 ساله که برای محکم کردن سقف دامداری به بالای سازه رفته بود، بر اثر شدت وزش باد به پایین پرت شده و جان خود را از دست داد.

در حال حاضر نیز به دلیل بارش شدید باران در شهرستان کلاله خیابان‌های این شهر دچار آبگرفتگی شدید شده و تیم‌های امدادی و شهرداری این شهر برای اجرای عملیات امدادی و تخلیه آب از مسیرهای اصلی وارد عمل شده‌اند.

گفته می‌شود در حادثه مفقود شدن اعضای خانواده در زرین‌گل یک کودک پنج ساله نیز وجود دارد اما هنوز هیچ مرجع رسمی این موضوع را تائید و یا رد نکرده است./فارس


http://www.caspiankhabar.com/6933تبلیغ کانال تلگرامتبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96
آتلیه برج عقیل نهایی