اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرمدیریت امور شعب بانک ملی گلستان:

خبرنگاران پل توسعه استان با مدیران هستند
مدیریت امور شعب بانک ملی استان گلستان گفت: خبرنگاران پل توسعه استان با مدیران هستند و بی شک توسعه و اجرای بسیاری از طرح ها مدیون خدمات اصحاب رسانه است.

به گزارش  کاسپین خبر ، عبدالله باقریان لمراسکی در آیین متمرکز گرامیداشت روز خبرنگار و تجلیلی از اصحاب رسانه که در سالن جلسات اداره شعب بانک ملی گلستان برگزار شد، بیان کرد:شغل خبرنگاری شغلی پر خطر است که به رغم سختی‌های موجود برای شاغلان این عرصه در برخی موارد مورد هجوم آماج ها و بی مهری ها قرار می گیرد.

وی ادامه داد:وجود چنین مسایلی موجب  وارد شدن آسیب های مختلف به فعالان این حرفه می شود.

باقریان افزود:اهالی رسانه نقش موثری در ایجاد عدالت و عدالتخواهی  دارند و با گفتار و انتشار مطالب دقیق و صحیح و پیگیری مشکلات مردم در جامعه موجبات عدالتخواهی را در جامعه  فراهم می آورند.

وی گفت:روز خبرنگار نباید فقط معطوف به یک روز باشد و همه مدیران دستگاه های اجرایی باید در طول سال با حمایت و پیگیری درخواست‌های این قشر زمینه فعالیت بهتر آنان را فراهم آورند. 
گفتنی است در پایان این مراسم که به صورت ویدئو کنفرانس با استانداری و دیگر دستگاه های اجرایی برگزار شده بود، از خبرنگاران حاضر در استانداری، اداره امور شعب بانک ملی و دیگر دستگاههای اجرایی تقدیر شد.


http://www.caspiankhabar.com/91038تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96