اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبردعوت 3 بازیکن گرگانی به تیم ملی بسکتبال/ بیان تحولات تیم شهرداری گرگان توسط سخنگو
سخنگوی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: در حال حاضر برنامه‌ای برای جذب بازیکن در رقابت‌های پلی‌آف نداریم.

آرش فولادیان در گفت‌وگو با  کاسپین خبر  در  گرگان ، پس از پیروزی تیم  بسکتبال   شهرداری  گرگان برابر پالایش نفت آبادان که با حواشی بسیاری همراه بود، اظهار کرد:این پیروزی و قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در دور مقدماتی لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور را تبریک می‌گویم.

وی ادامه داد:این اتفاق برای نخستین بار در تاریخ بسکتبال گرگان رقم خورده و هرچند هنوز برای پایان مسابقات باید منتظر نتایج مسابقات پلی‌آف این دور از رقابت‌ها باشیم اما بسکتبال شهرداری گرگان نشان داد در کوران مسابقات و در شرایطی که دو بازی را در هفته اجرا کرده توانسته قدرتمند و شایسته ظاهر شود.

سخنگوی تیم بسکتبال شهرداری گرگان تصریح کرد:این موفقیت حاصل تلاش‌های شبانه‌روزی کادر فنی و بازیکنان و مدیریت بسیار عالی شهردار گرگان بوده که از سال گذشته تاکنون با نگاه ویژه‌ای نسبت به این تیم مباحث را پیگیری و مدیریت کردند.

فولادیان با تقدیر از تمامی هواداران، رسانه‌ها و کسانی که در طول این فصل تاکنون همراه تیم بودند، بیان کرد:هواداران بسکتبال شهرداری گرگان نشان دادند با فرهنگ‌ترین، باهوش‌ترین و پرشورترین هواداران بسکتبال ایران هستند.

وی اضافه کرد:در شرایطی که در سالن بسکتبال امام خمینی(ره)مجموعه  ورزشی  آزادی گرگان چند ده برابر بسیاری از تیم‌های بسکتبال لیگ برتری کشور هوادار حاضر می‌شود اما یک هزارم اتفاقاتی که در دو بازی اخیر برابر پالایش نفت آبادان و پتروشیمی رقم نخورده است.

اثبات تفاوت فرهنگ هواداران بسکتبال شهرداری گرگان در 2 بازی اخیر

سخنگوی تیم بسکتبال شهرداری گرگان با اشاره به اینکه در حوادث اخیر تفاوت فرهنگ و هوشمندی هواداران بسکتبال شهرداری گرگان ثابت شد، تصریح کرد:به هیچ عنوان علاقه‌ای به پرداختن به حواشی نداریم اما با قدرت از حقوق تیم، کادر فنی و بازیکنان و هواداران دفاع خواهیم کرد.

فولادیان گفت:پس از اتفاقات رخ داده در دیدار برابر تیم بسکتبال پتروشیمی در ماهشهر، مکاتبه لازم را همراه مستندات به فدراسیون بسکتبال ارسال کردیم و از سوی دیگر گزارش‌های داوران و ناظر بازی می‌تواند بهترین مستند تکمیلی در این حوزه باشد.

وی اضافه کرد:ما پیگیری‌های لازم را انجام داده و خواهیم داد و در انتظار هستیم فدراسیون عادلانه‌ترین تصمیم را اتخاذ کند.

سخنگوی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در خصوص حواشی رخ داده در دیدار امروز برابر پالایش نفت آبادان متذکر شد:مطمئن هستیم داوران و ناظران بهترین گزارش و مستندات را به فدراسیون ارسال خواهند کرد هرچند که در پخش زنده تلویزیونی صدا و سیمای مرکز آبادان نیز همه چیز گویا بود.

فولادیان درباره دعوت شدن«امیر صدیقی»،«نوید رضایی‌فر»و«بهنام یخچالی»برای حضور در اردوی تیم ملی جهت شرکت در پنجره اول انتخابی کاپ آسیا تصریح کرد:بازی درخشان نوید رضایی‌فر و امیر صدیقی در طول بازی‌های دور مقدماتی باعث شد نظر کادر فنی تیم ملی به این بازیکنان جذب شود و عملکرد خوب بهنام یخچالی و آمادگی بدنی و فنی وی باعث شد حضورش در تیم ملی تداوم یابد.

وی اضافه کرد:تمرینات تیم تا شنبه آینده تعطیل است و پس از آن با توجه به لزوم حضور آقای«شاهین‌طبع»در اردوی تیم ملی، تمرینات تحت نظارت سایر اعضای کادر فنی ادامه خواهد داشت.

 سخنگوی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در خصوص احتمال جذب بازیکن تا زمان آغاز مسابقات پلی‌آف لیگ برتر، خاطرنشان کرد:در حال حاضر برنامه‌ای برای جذب بازیکن نداریم.

فولادیان درباره بازی عقب افتاده تیم بسکتبال شهرداری گرگان برابر تیم بسکتبال اکسون تهران، گفت:این دیدار هشتم اسفندماه در گرگان برگزار خواهد شد و هرچند نتیجه این دیدار برای ما تشریفاتی خواهد بود اما همانند دیگر بازی‌های لیگ با قدرت و برای کسب پیروزی ظاهر خواهیم شد./فارس


http://www.caspiankhabar.com/9006تبلیغ کانال تلگرامبسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96